به اشتراک بگذاريد :
سرویس کالسکه روما
0.0 امتياز / 0 رأي

سرویس کالسکه روما دلیجان

توضيحات کالا

کالسکه دلیجان مدل (رما) دارای پارچه دلیجان و سایه بان است که جلوگیری میکند از تابش نور به فرزند شما ، با قابلیت های تنظیم پشتی که ۲ حالت دارد نشسته و خوابیده ، کالسکه ای با ۴ چرخ که قابلیت جداشدن ونصب کردن راحت را دارد وکمربند ایمنی برای نگهداری از کودک بر روی کالسکه نصب است ، چرخ های عقب ترمزدار است با ایستایی قویی و قابلیت ۳۶۰ درجه وثابت شدن را دارد. تحمل وزن این کالسکه تا ۱۵ کیلوگرم است وجمع کردن آن خیلی راحت است و پس از جمع کردن فضای کمی را اشغال میکند که میتوان آن را درماشین قرار داد ، سبدی بزرگ باکیفیت عالی درپایین کالسکه قرار دارد برای قرار دادن وسایل کودک و مادر، دسته این مدل کالسکه مبله است وقابلیت تنظیم جلوپایی را دارد ، این کالسکه دارای گاردی است برای حفاظت ازکودک شما . دارای کریری که قابلیت نی نی لای لای شدن هم دارد ، بدنه و دسته کریر پلاستیکی است وخیلی راحت برروی کالسکه نصب و جدا میشود و قابل استفاده از بدو تولد است.
دارای روروئک به همراه دسته پلاستیکی برای جابه جایی راحت کودک ، به همراه ۴ چرخ (۲ مدل دارد ترمزدار و بدون ترمز) بدنه روروئک پلاستیکی است ، سینی که روی روروئک قرار دارد به همراه فرمان موزیکال و۲ عدد بوق بزرگ برای بازی و سرگرم شدن کودک شما است ، پارچه ای بر روی قسمت پایینی بدنه قرار دارد که پاهای بچه روی آن قرار میگیرد و جلوگیری میکند از ساییده شدن پاهای کودک ، و دارای شورت روروئک با پارچه دلیجان است.
این ست کالسکه از جدیدترین ست های فروشگاه کودک کالاو تولید شده در شرکت دلیجان است و شما میتوانید برای حمل با آرامش و با اطمینان از این ست استفاده کنید.

جزئيات کالا

ارسال نظر

پربازديدترين هاپرفروشترين ها