قوانین سایت

قوانین خرید از سایت

 

قبل از خرید و ارسال فرم سفارش خرید ، قوانین و شرایط زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

فروشنده متعهد میگردد از اطلاعات فردی و شخصی خریدار در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلا عات را کاملا محرمانه تلقی نمایدو به هیچ فرد حقیقی و حقوقی ارائه ندهد.

فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با انچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.

فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تایید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کند و در بسته بندی مناسب تحویل پست و یا باربری دهد و وهر گونه تاخیر و اختلا ل بعد از تحویل سفارش به پست  و باربری وطی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد .

فروشنده می تواند بنا به تشخیص و عدم صلاحیت خریدار سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خود داری کند

خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

هزینه ارسال تمامی سفارشات این سایت به عهده خریدار می باشد و فروشنده مسئولیتی در قبال هزینه ارسال سفارشات ندارد

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش خرید اطلا عات لازم را در مورد کالا کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال نماید.

خریدار پس از تایید سفارش خرید از طرف فروشنده ودر وضعیت ارسال شده سفارش نمیتواند درخواست انصراف سفارش را نماید . درخواست انصراف فقط زمانی پذیرفته میشود که سفارش در وضعیت آماده سازی باشد .

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست کاملا انرا بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری نماید .(فروشنده مسئولیت شکستگی کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نمی گیرد)

خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست در محل مشخص شده در فرم سفارش ،برای دریافت کالا حضور داشته باشد ودر صورت عدم حضور در محل ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه کند وجهت دریافت کالا اقدام کند.

برگشت و یا تعویض کالا

به دلیل به وجود آمدن هزینه مجدد برای فروشنده و خریدار و هم چنین رعایت حقوق مصرف کننده کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل برگشت می باشد

برگشت کالا فقط در موارد استثنا و قابل توجیه پذیرفته میشوداز جمله:

۱- کالایی که از طرف شما استفاده نشده باشد یعنی قابلیت فروش مجدد را دارا باشد.

۲- کالایی که ناقص باشد.

 

۲ -کلیه هزینه ارسال برگشت و یا تعویض کالا به عهده مشتری است و فروشگاه مسئولیتی در قبال  آن نخواهد داشت .

۳- هزینه ارسال فقط در صورت سفارش خراب و نا قص به عهده فروشنده است.

سفارشات صرفا توسط پست سفارشی و پیشتاز  و باربری و پیک موتوری صورت می گیرد لذا آدرس را درست و کامل وارد نموده و آدرسی را ثبت کنید که مطمئن هستید در ساعات اداری در ان محل حضور دارید تا سفارش را تحویل بگیرید و اگر می دانید که شاید در هنگام تحویل سفارش در محل حضور نداشته باشیدحتما به کسی دیگری تحویل سفارش سپرده شود تا در صورت نبود شما او بتواند سفارش شما را دریافت کند.

اطلاعات ثبت شده هر کاربر صرفا برای فرستادن محصول است و هیچ استفاده دیگری از ان به عمل نمی آید اطلا عات شما نزد ما محفوظ است همچنین به دلیل بهرمندی سایت از پروتکل امن اس اس ال (https) کلیه اطلاعات ثبت شده کاربر در این سایت کاملا محفوظ و محرمانه می باشد.

شرایط بالا ممکن است تغییر کند باید خریدار همواره با مراجعه به این صفحه از شرایط جدید مطلع شود


پربازديدترين هاپرفروشترين ها